slovenskyvyrobok

Slovenské výrobky

Mak pestujeme na Slovensku, aj výroba všetkých makových výrobkov prebieha na Slovensku .
Kúpou našich výrobkov podporujete Slovenské poľnohospodárstvo a zamestnanosť na Slovensku.

100% naturálny produkt

Produkty s logom 100% naturálny produkt sú výrabané len z prírodných látok a neobsahujú žiadne pridané chemické látky. Za kvalitou si stojíme a produkty vyrábame prírodným spôsobom.

Až 99 % ingrediencii je v Bio kvalite.

SIAL Paris 2018

Naše makové mlieko získalo v Paríži prestížnu cenu za inovatívny a jedinečný výrobok – SIAL Innovation Selection 2018. Ocenený bol dizajn, avšak dostala ich vynikajúca chuť makovéo mlieka, ktoré chutí ako maková štrúdľa od babičky. SIAL je najprestížnejšia a najväčšia výstava v Európe pre vý­rob­cov po­tra­vín a je to obrovský úspech pre nás a Slovensko, že to posudzovala nezávislá porota zložená z viacerých štátov Európy a hodnotili s viac ako 3.tisíc výrobkov.

World private label

Ďalší obrovský úspech našeho Slovenského makového mlieka po Paríži aj v Amsterdame získalo ďalšie prestižne ocenenie!!!
Špecifikum veľtrhu PLMA v Amaterdame spočíva v tom, že nie je určený pre laickú, ale pre odbornú verejnosť, ktorú tvoria maloobchodní i veľkoobchodní zástupcovia, výkonní manažéri supermarketov, hypermarketov z celého sveta. Na svetovom veľtrhu PLMA v Amsterdame ktorá zastupuje viac ako 5000 členských výrobcov na celom svete. Veľtrh sa skladá z vyše 4800 výstavných stánkov z viac ako 110 krajín sveta.A z toho obrovského množstva vystavovateľov boli ocenené medailou len niečo okolo 300 výrobkov z celého sveta a naše Slovenské makové mlieko bolo medzi TOP výrobkami!!!

plmalogo
vegan

Vegánske

Makový nápoj je vegánsky, neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Je bez pridaného cukru, ochutený je prírodnou stéviou

Bezlaktózové

Náš makový nápoj neobsahuje žiadnu laktózu. Bezlaktózové výrobky sú lepšie stráviteľné a majú blahodárny prínos pre organizmus človeka.

lactose
gmo

100% bez GMO

Geneticky modifikované organizmy alebo GMO sú výsledkom laboratórneho procesu, pri ktorom sa vezmú gény z DNA jedného organizmu a umelo sa vnútia do génu druhého organizmu čo sú väčšinou nesúvisiace rastliny alebo živočíchy. Tieto gény môžu pochádzať z baktérií, vírusov, hmyzu, zvierat, dokonca ľudí. V naších makových výrobkoch nenajdete žiadne GMO.

Žiadne Éčka

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické éčka, farbivá a konzervanty atď. Používame len prírodné zložky, ktoré neškodia ľudskému organizmu. Do našich výrobkov pridávame len suroviny najvyššej a bio kvalite alebo vegánske, na ktoré máme aj certifikát.

ecka
lepok

Bez lepku

Naše výrobku neobsahujú lepok a sú preto vhodné pre celiatikov. Celiakia je celoživotné ochorenie, charakterizované neznášanlivosťou lepku (gluténu) – rastlinných bielkovín nachádzajúcich sa v obilí.